Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Régen számítástechnikai...

Régen számítástechnikai kérdésekre, elég sok válasz érkezett. Mostanában azt veszem észre, hohy nincsenek válaszok. Valami változás történt a Gyakorikérdéseken, vagy miért van ez?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a gyakorikérdések lényege az lenne elvileg, hogy a gyakran ismételt kérdéseket megválaszolják egyszer, utána az egyszeri user meg megtalálja ezt a választ később is.

A valóság ezzel szemben az, hogy az emberek valami online support-nak tekintik az egészet, és napi szinten ugyanazok a kérdések ismétlődnek, és a hozzáértőbbeknek meg már nincs kedve 18-adszor is leírni ugyanazt.

2013. dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb probléma 2-3 perc guglizással megoldható, de aki még ehhez is hülye/lusta, annak nem kéne erőltetnie az informatika tanulást.
2013. dec. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
inkább nem is válaszolok...
2013. dec. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tényleg... a kérdések egy jelentős része olyan, hogy csak be kell másolni a google-be és megvan a válasz.


Naponta van 20 kérdés, hogy "rakjá má nekem össze egy gamer pc-t 90e-ből". Csodálom azok türelmét, akik ezekre még tudnak válaszolni.


Frusztráló, csomószor arra gondolok, hogy széttrollkodom az egészet aztán hagyom a 'csába, pedig szoktam itt segíteni.

2013. dec. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Át kéne tenni a kérdésfeltevést fizetősbe (sms), aztán a zöldkezes válaszok között eloszlik a zsé. Kevesebb idióta kérdés lenne, és megnőne a válaszadási hajlandóság.
2013. dec. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nyilván nem ilyen kérdésekre gondoltam!
2013. dec. 5. 14:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Hanem olyanokra, mint pl. "Hol lehet olyan programot letölteni a netről, ami kitalálja, hogy a Kérdező mire gondolt?"
2013. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Miért nem tölti be a fészem"


"Melyik a legjobb program telefonra" (tipus nélkül természetesen)


"A böngészőben hogy tudom beállítani a keresőt" (tipus nélkül)


"hogy tudom feltörni ezt a játékot"


"Miért nem megy a BF4"


"Pascal-ban, hogy írjam ki egy szám értékét"


áááááááááááááááááá

2013. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mondom, hogy nem ilyenekre gondoltam
2013. dec. 6. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!