Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom meg az optimális...

Honnan tudom meg az optimális beállításokat a cod ghosthoz?

Figyelt kérdés
Ha autora rakom az fps kb. 30 pedig r9 280x-em van.. Mi a megoldás?
2013. dec. 5. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jézusom ilyen video kártyád van de még a grafikai beállításokhoz sem értesz -.-""" atyám az égben segíts meg ! húz mindent maxra amit lehet ted full hd-ra extreme 4 x élsimítás mindent . vagy ha nem tudod youtube. neked is anyuci meg apuci fizeti az ilyeneket szánalom.
2013. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Idefigyelj te fogyatékos balf asz. Minden barátom sír a Ghosts miatt, mert egy 7990-el is nagy nehezen lehet kicsikarni nagyobb grafon a beton 91 fps-t.. Ha a menüben automatára rakom, akkor 30 FPS-t ad be kb.. Ha mindent leveszek lowra akkor Mario grafikát kapok.. Sokkal szarabbul néz ki mint az előző codok, és a gépigénye is nagyobb. Szóval valami olyan beállítás kéne, amitől nem lesz Mario grafika de marad FPS is..


Elnézést a nagy hangszintemé' de dongalába van a kur va játéknak.

2013. dec. 5. 20:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Sync every frame legyen off mert az egy fps limit korlátozás . ilyen vga-val amit anyuci meg apuci kicsengetett pénzt mert te el sírtad magad vinnie kell mindent maxon vágod ? f**fejluzer .
2013. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A videokártyát kb. harmad áron vásároltam meg de saját pénzből :) Azért köszönöm az érdeklődést, de az általad állított beállítás eddig is ki volt kapcsolva.
2013. dec. 5. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
gyári driver-t raktad fel a vga-hoz?
2013. dec. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
amd 13.11 Beta build 9 próbáld ezt felrakni
2013. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos először erre gondoltam és a hiba fennmaradt továbbra is. Aztán körbekérdeztem és mindenki azt mondta, hogy nagyon gány a dolog. Ha kiadtam érte pénzt szeretném ettől függetlenül élvezni, de elég nehéz. Ezért keresek egy olyan beállítás packot, ami másnak esetleg már bejött.. Mert magamnak egy hét se lenne elég kitapasztalni.. Egyébként a single gyönyörűen fut, a multi meg ritka gáz..
2013. dec. 5. 21:04
 8/12 anonim ***** válasza:
milyen procid van egyáltalán ugye nem 2 magos ? OO
2013. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
3570K 4,4gHz
2013. dec. 5. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:
i5?
2013. dec. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!