Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vannak még PPC Mac-re írt...

Vannak még PPC Mac-re írt programok? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos megment a tabletem, és azon csináltam mindent (webszerkesztés, film, zene, net, játék), ezért kénytelen voltam üzembe helyezni a Power Mac G4-emet. A helyzet az, hogy kéne rá pár program és játék, mert egy jó darabig nincs keretem egy másik eszközre. A Mac-re feltettem a hozzá kapott eredeti OS X-et, így minden törlődött róla, bár azelőtt sem volt rajta sok dolog. Ezért kérem szépen a Mac-es felhasználókat, hogy segítsenek pár program névvel, ami még megy rajta. A gép: 2x1.25 GHz-es PowerPC processzor, 1 GB RAM, 256 MB-os Radeon 9000 videókártya, Mac OS X 10.5.8.


Ami már megvan:

-Toast Titanium

-Photoshop

-Adium

-Maxon Cinema 4D


-Age of Empires 3 összes

-Age of Mythologies

-Call of Duty + United Offensive

-Diablo 2 + Lord of Destruction

-Fallout 2

-Starcraft + Broodwar

-Spider Man 2

-Warcraft 3 + The Frozen Throne


Ezek DVD-n vannak meg, nincs minden a gépen, csak írtam, hogy ezek nem kellenek. :) Bármi mást szívesen fogadok.


Köszönöm szépen!



2013. dec. 5. 21:51
 1/2 SoulEater7797 ***** válasza:

Need for Speed 1-2

Stronghold

Serious sam

OpenTTD

2013. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. dec. 27. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!