Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy normális MAGYAR nyelvű...

Egy normális MAGYAR nyelvű képszerkesztő programot tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Gimp, PhotoFiltre, de elég sok van ezen kívül(ezek ingyenesek).
2013. dec. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a GIMP az ingyenes kategóriában az egyik legjobb!

De nem írtad le az igényeidet a programmal kapcsolatban, mit jelent nálad a ,,normális" program?

2013. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam, amivel ha szerkesztek, nem látszik, hogy Photoshoppolt. És könnyű vele dolgozni :)
2013. dec. 6. 17:51
 4/5 tabaki ***** válasza:

Mint fentebb javasolták, Gimp.

Azon meg hadd dohogjak egy keveset, hogy miért a programtól várod, hogy ne látsszon az illesztés? Miért a programtól várod, hogy TE könnyen kezeld? Abban a pillanatban, amint egy kis tudást magadra szedsz, nem jelent gondot sem a program kezelése, sem a képszerkesztés általában. A jó szerszám nem attól jó, hogy minden fajankó tudja használni, hanem attól, hogy aki ért hozzá, az kényelmesen végezhet vele hatékony munkát. A Gimp egyébként alapjaiban semmivel sem bonyolultabb, mint akár a Paint, csak százszor kellemesebb használni, és ezerszer annyit tud. Ez azonban csak akkor fog kiderülni a számodra, amikor már sejted a használatát.

2013. dec. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért várom el hogy könnyen kezelhető és egyszerű legyen, mert sem türelmem sem pedig időm nincs arra, hogy kitapasztaljam ezeket. De ezek szerint alap elvárások mindenkitől, főleg aki nem igazán ért ezekhez vagy mint nekem, nincs ideje. Minden esetre köszönöm a válaszokat, mindenképpen kipróbálom!
2013. dec. 7. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!