Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újratelepítették nekem a...

Újratelepítették nekem a windows xp-t. Milyen programokat telepítsek fel?

Figyelt kérdés
Teljesen üres a gép, csak a foxit readert, illetve google chrome-ot telepítettem eddig. Milyen létszükségletű programok szükségesek, hogy ne kapjak a későbbiekben programhiányra utaló hibaüzeneteket? köszi szépen

2013. dec. 7. 06:12
 1/3 anonim ***** válasza:

igazából,csak rajtad múlik,hogy mi kell a gépedre még,

-lehetne itt okoskodni,hogy pl a SilverLight-ot feltétlen tedd ám föl,de lehet,hogy neked sosem fog kelleni,mert olyan videót nem is nézel,

-meg a Flash Player,de ez is benne van a Chrome-ban,

-meg azt is hulyeség volna javasolni,hogy pl tedd föl a TotalCommandert/Word-öt/Gimp-et,stb,mert anélkül nem lehet élni,-hát lehet,

2013. dec. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Rakjál fel segédprogramokat.

WinRAR,WinZip,Microsoft Office,Gimp meg amire még szükséged van.

2013. dec. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 belapus ***** válasza:

Attól függ, mire szeretnéd használni a számítógépet ?

Ha például tányér alátétnek, még az operációs rendszert sem kellett volna feltelepíteni.:)

Biztonsági szoftver: Avast + Malwarebytes,

Irodai csomag: Libre Office,

PDF olvasó: már választottál,

Böngésző: szintén,

Multimédia: VLC,

Sok program igényli a Net keretrendszert.

Ha konkrétabban is meg tudod fogalmazni a kérdést, valószínűleg pontosabb válaszokat kaphatsz.

2013. dec. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!