Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyenkor mi a teendőm?

Ilyenkor mi a teendőm?

Figyelt kérdés
Az van,hogy van egy 16 GB-os pendrive-om és fel szeretnék rakni rá egy 11 Gb-os HD filmet de azt írja ki,hogy "A fájl túl nagy a cél fájlrendszeréhez"(a fájlrendszer FAT32).Módosítottam NTFS-re és exFAT-ra akkor engedi de akkor meg a DVD lejátszó nem ismeri meg :( Mit tegyek?
2013. dec. 7. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Konvertáld át 4 gigás file-okká, avagy írd ki dvd-re.
2013. dec. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De a konvertálás nem tart sokáig? Nincs valami egyszerűbb módja ennek? :P
2013. dec. 7. 11:08
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát még ha van wifi a kütyün, akkor megosztott mappából odaadhatod neki belső hálón a filmet. Ha nem tud ilyet, akkor ez van.

Egyszerűen a dvd lejátszód nem kezeli az ntfs rendszert, csak a fat32-őt, a fat32-n meg az elméleti -és a gyakorlati- határ 4gb. Ezt nem tudod megkerülni, esetleg software update a dvd player-re, hogy ismerje az ntfs-t, de nem tartom valószínűnek, hogy ilyen update-et kihoztak volna.

2013. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De kezeli csak a film kiterjesztése .mkv.Az lehetséges hogy NTFS rendszer nem támogatja ezt a fáljltípust?
2013. dec. 7. 11:43
 5/11 anonim ***** válasza:

Jahogy kezeli az ntfs-t? Akkor örülj!

Az mkv meg annyira nem elterjedt formátum üzleti körökben, rakd bele egy másik container-be, és jó lesz: (pl. avi)

Itt egy proggi, nem fog konvertálni, csak másolni, szóval percek alatt megleszel vele: [link]

2013. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kis segítséget tudsz adni a használatához? :) bocs hogy ilyen körülményes vagyok :D
2013. dec. 7. 12:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Open file

video copy

audio copy

format avi

save file

2013. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ha rámegyek az Open-re akkor az mkv fájl-t nem engedi kinyitni
2013. dec. 7. 12:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem sérült az a file valahol? Saját gépeden le tudod játszani?
2013. dec. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ahhha,hogy nem tudom lejátszani.... :D :P ezt ugye nem is próbáltam :D Akkor ez lehet a baj :D
2013. dec. 7. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!