Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az "Aegisub" nevezetű programm...

Az "Aegisub" nevezetű programmal csak feliratot lehet készíteni, vagy rá is lehet égetni?

Figyelt kérdés

Van egy két Anime-m amit le szeretnék fordítani és felrakni a youtube-ra, de nem tudom, hogy ezzel a programmal meg lehet e csinálni.

Illetve ha kicserélem alatta a hangot úgy is müködik e. Ezt most úgy képzeljétek el, hogy megvan a Death Note angolul HD-ban, de én a hangot kicserélném a magyarra, és újra elmenteném úgy hogy a magyar hang van alatta. Meglehet ezt csinálni?



2013. dec. 8. 03:05
 1/8 anonim válasza:
rá is lehet égetni.. csak fogj egy gyufát, a többi a te dolgod
2013. dec. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítő kömmentet mivel megmutattad, hogy mennyi is az IQ-d. :) És hogy milyen humoros vagy.
2013. dec. 8. 11:46
 3/8 anonim ***** válasza:

A programot nem ismerem, de nem hiszem, hogy engedné a YouTube, hogy feltöltsd...

Ha valaha összejön, akkor az indavideo-val próbálkozz inkább.

Am én az Avirecomp-pal szoktam égetni, hátránya, hogy csak avikat lehet szerkesztgetni vele és rohadt lassú.

2013. dec. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Az Aegisub csak felirat készítésére alkalmas, a videóra a feliratot ráégetni valamilyen videószerkesztő programmal tudod. Régen erre a VirtualDubot szokták használni, az a hangsáv cseréjére is alkalmas. Viszont hogy a magyar szinkron valóban szinkronban lesz-e az angol verziós videóval, az kétes, mivel elképzelhető, hogy meg van vágva, pl. a japán szponzorok, az eye-catch és a közepén levő szünet részek ki lehetnek vágva, illetve nem biztos, hogy az op-endinget változatlan formában használták.

A youtube-ra pedeig nem érdemes feltölteni valóban, mert törölik és még a fiókod is zárolják három ilyen jogsértő tartalmat bíró videó után.

2013. dec. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért szeretném youtube-ra rakni mert az indavideó egy fos. Bocs, hogy ilyen nyersen fogalmazok de ez az igazság. (Főleg innen külföldről)

Már találtam egy programot amivel tudok sub-ot égetni (FormatFactory) már csak a hang sáv kicserélésével lépnek fel kisebb nagyobb problémáim.

2013. dec. 8. 12:52
 6/8 anonim válasza:
Értem én, hogy a youtube jobb lenne, csak tapasztalatból mondom, hogy mi fog történni.
2013. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kösz, a jó tanácsokat.
2013. dec. 8. 14:26
 8/8 anonim válasza:
Nero programmal Nero Vision -filmkészitéssel megoldható a hang beépitése. magyar hangot mp3 ba konvertálod előtte megvan a hangsávod , és miután pl az angol filmanyagon mondjuk kis fülnél leveszed róla a hangot és a magyar mp 3 hangsávot beélesited kedved szerinti hangerőre .csak össze kell hangolni a jelenettel ,,a többi adja magát
2014. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!