Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik laptopot vegyem meg?

Melyik laptopot vegyem meg?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek az ilyenekhez ezért gondoltam hozzátok fordulok :). Főképpen játékra meg tanulásra(word stb..) és internetezésre használnám .

1: [link]

2: [link]

3: [link]

4: [link]

5:hp probook 4545s (Ezt az Auchan újságban láttam)



2013. dec. 8. 14:39
 1/9 anonim válasza:
Szerintem az Acer a legalkalmasabb...de ilyen áron azt hiszem kapsz jobbakat is.
2013. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4. a legerősebb a felsoroltak közül.
2013. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem az Acer a legalkalmasabb"


Mire? Játékra az integrált Intel kártyával?


Játékra talán az első lenne a legalkalmasabb viszont a processzor a 4.-ben a legjobb. Viszont arra számíts hogy ezen sem lesz teljes a játékélmény hiszen normális gamer laptopot 300k alatt nem nagyon kapni.

2013. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ha csak ezek játszanak, és játékra is akarod használni, a G500, meg az Acer alapból kiesett, mert inteles integrált vga van bennük. Ezek a típusok még nem elég erősek a játékokhoz.

A lenovo g500s ezért az árért jó hardverileg, de elég fapados szerintem. De ez már jó játékra.

A hp ről meg úgy, hogy nem linkeltél árat, nem tudok véleményt mondani.

2013. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudtok ajánlani max. 120000ft-ért?
2013. dec. 8. 17:21
 6/9 anonim válasza:
Én ezt venném, nekem nem jön be a piros szín. :) Vga-ban kb 3-4%-kal gyengébb, viszont 500 gigával nagyobb a vinyó, ami szerintem megéri: [link]
2013. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még ezeken is gondolkodtam Melyik a jobb ? Melyiken futnak el jobban a újabb játékok?Melyik az erősebb?

[link] vagy [link] vagy [link] .

2013. dec. 8. 21:20
 8/9 anonim ***** válasza:
AZ első két linken több száz termék szerepel a harmadikat meg rosszul linkelted be. Egybeolvadt a pontokkal.
2013. dec. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hoppá bocsánat majd holnap kijavítom nézetek visszia holnap oké?
2013. dec. 8. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!