Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A BIOS-T szeretném frisíteni...

A BIOS-T szeretném frisíteni de most nincs rajta semilyen op. Rendszer. így lehetne frisíteni rendszer nélkül?

Figyelt kérdés

2013. dec. 8. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek akarod frissíteni?
2013. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mert kiírta hogy a BIOS 2 ével régebbi...javasolt a bios frissítése mert gondoltam úgy is uratelepítés következik akor mér ne
2013. dec. 8. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
A BIOST-t csak azért frissíteni, mert régi, teljesen felesleges. Majd ha a proci vagy egyéb hardver hibamentes működéséhez kell, akkor frissítsd és csak akkor...
2013. dec. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem három éves a BIOS-om, akkor adtak ki rá utoljára.

Ha nincs komolyabb gond, akkor a kiadás évét követően nem sok BIOS frissítést adnak ki már.

És ha neked nincs gondod a gép működésével, akkor nem is nagyon érdemes foglalkozni vele. Tartalmazhat új funkciókat (nekem például egy BIOS frissítés után tudta csak a letiltott magok újraengedélyezését), de a legtöbb csak hibajavítás.

Akkor érdemes esetleg, ha hardvert cserélsz.

2013. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ami aszt illet van vele baj mert mikor volt rajta op. rendszer nem csináltam semmit és azt írta cpu100% kihasználtság. lefagyot
2013. dec. 9. 07:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Na az pont nem a BIOS miatt van!
2013. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!