Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem frissül az XP-m?

Miért nem frissül az XP-m?

Figyelt kérdés
2 hete újratelepitettem a gépemet és azóta nem töltött le frissitéseket.Automatikus frissités be van kapcsolva.Próbáltam már Microsoft Update-tel is.Vagy 4 órán keresztül kereste a frissitést aztán feladtam.

2013. dec. 9. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tört XP, aki biztonsági réseket hackelt bele, meggátolja hogy frissítsed.
2013. dec. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ejbenjaro ***** válasza:

Kérdezd meg a Microsoft-ot. Mivel az XP támogatása hamarosan lejár egyre inkább nem pálya nem nekik, hogy az rendesen működjön, mert hát el kell adni az újabb verziókat is.

(Mondjuk a Windows 8 frissítése is megérne még egy misét, valahogy nem tudom elhinni, hogy azt sem tudták megoldani rendesen...)

2013. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csacsi2 ***** válasza:

Megoldásom a jelenlegi érthetetlen microsoft hozzáálláshoz:

[link]


az a gond, hogy mióta bejelentették a támogatás megszünését, mindenki pánikszerüen egyszerre elkezd frissíteni és nem bírja a szerverük. Csak nyugi!!!


Kapcsold ki a Win frissítést, jelenleg csak gondot okoz!

2013. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Várok türelmesen.Mentek a zöldek!
2013. dec. 10. 04:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!