Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sürgős! Hogyan tudom 32bites...

Sürgős! Hogyan tudom 32bites windows 7re feltelepíteni a win8 64bitest cd-ről?

Figyelt kérdés
Usbn van meg ison de onnan nem lehet ugye mert 32 bites és nem tudom hozyan kell felrakni cdre mert azt irja hogy a fájl verziója nem kop. A windows verziójával. Mit tegyek?

2013. dec. 10. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Bootolsz a pendrive-ról/lemezről, és úgy. Előtte mentsd le az adatokat, mert frissíteni 32 bites windowsról nem lehet 64-re (elvileg elmenti a fájlokat egy könyvtárba, de jobb félni...)
2013. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csacsi2 ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért 32bites windows 7 -van rajta mert a chipset 32 bites(nem kompatibilis)? amúgy formázással le kell vakarni az előző rendszert, a telepítő meghajtóról bootolva.ISO- ból meg teljesen mindegy, ki kell írja lemezre (CD vagy DVD) mert teljes lemezkép.
2013. dec. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit béna vagyok az isot azt ki kell csomagolni egy üres lemezre igaz?
2013. dec. 10. 18:52
 4/6 csacsi2 ***** válasza:

Milyen virtuális meghajtót használsz? DaemonTools,PowerIso...?!

egyszerüen írom.:

Mountolod (beteszed a lemezt azaz iso fájlt)

UnMountolod kiveszed a lemezt..

Megynyitod a virtuális programmal az iso fájlt (én a poweriso-t preferálom) majd írás lemezre.

majd a kiírásra klikkelsz. Az iso fájl tartalmazza a rendszerbetöltő képet ezért kell így kiírni.

2013. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

Így kell kiírni a PowerISO -val a lemezképet, CD -re:

[link]


Milyen processzorod van?

2013. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm! :) Ment a zöld
2017. jan. 7. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!