Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fekete fehér film színesítésér...

Turan74 kérdése:

Fekete fehér film színesítésére programot? Pl "háború a színesben" sorozatot valami ilyesmivel csinálhatták

Figyelt kérdés
nem PS-re és Gimp-re gondolok

#fehete fehér #színesben
2013. dec. 10. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, azt nem programmal csinaltak, hanem kezzel, mondhatnam pixelenkent, es valoszinuleg photoshoppal vagy gimp-pel.
2013. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi válaszod


megpróbáltam ilyen lett :

http://www.youtube.com/watch?v=oWbB1LVloYU

sony vegas pixelenként kockánként " nagyon időidényes"

2013. dec. 15. 13:09
 3/5 tabaki ***** válasza:

Háztáji próbálkozásnak majdhogynem bravúrstikli...

Két dolgot javasolnék: Sokkal "tapintatosabban" színezz, ne ilyen harsányra, illetve, ha már színes a film, ne hagyjál benne neutrális szürkéket, próbálj eleve egy kissé más árnyalatból kiindulni. Az is zavaró, hogy a figurák kicsúsznak a színük alól, tehát faktum, hogy az a kockánkénti szerkesztés nem egészen úgy történt...

Ennek ellenére nagyon sok fáradozás lehet mögötte, nem akarom leszólni. A gyári színezéskor egyébként segítséget jelenthet, hogy a különböző hullámhosszú fények kissé eltérő mélységben exponálják az emulzió szemcséit, tehát -- ha nem kópiáról, hanem eredeti felvételről van szó -- számítógépes elemzéssel némileg automatizálható a munka.

2013. dec. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi

100%-ban igazad van első gyakorlásként így sikerült.

Sony vegast használok...te a színleképezéshez értesz ?

jó lenne sokszor egy hozzáértő segítő :)

2013. dec. 30. 10:34
 5/5 tabaki ***** válasza:
Á, nem értek én semmihez. Ezt a színezős dolgot olvastam valahol, és megragadt a fejemben.
2013. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!