Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne ezt a bejelentk...

Hogyan lehetne ezt a bejelentkezési módot visszaváltoztatni, az eredetire? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
[link] Szerintem valamelyik Windows update frissítés csinálta ilyenre, de nem tudom melyik. Mert 3 profil van a gépen, de nincs megadva, csak mindig az, amelyikkel utolsónak beléptünk. Rá kell menni a "Más felhasználóra" és megkell adni a felhasználónevet, és a jelszót is. Szóval bárki tudna segíteni, bármi tippje van, szóljon. Köszönöm!

2013. dec. 11. 18:33
 1/5 anonim válasza:
Ha nincs beállítva alapból jelszó a felhasználónevekhez, akkor csak írd be a felhasználónevet, és nyomj egy entert. Ha van jelszó, akkor írd be azt is.
2013. dec. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ezt eddig is tudtam:)

de én arra lennék kiváncsi, hogy hogyan tudnám az eredetire visszaállítani, hogy ne keljen írosgatni, csak a jelszót:o

2013. dec. 12. 18:06
 3/5 anonim válasza:

Akkor:

Vezérlőpult --> Felhasználói fiókok --> Be és Kijelentkezés módosítása (ilyet keress, vagy valami hasonlót ;) )

És válaszd ki a felső lehetőséget.

2013. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen..
2013. dec. 15. 15:02
 5/5 anonim válasza:

Vezérlőpult --> Felhasználói fiókok --> "A felhasználók be, és ki jelentkezésének módosítása" vagy valami hasonló,

a felhasználói fiókok felett vannak lehetőségek, és ott lesz.

És ott válaszd ki --> Üdvözlő képernyő használata! :D

2013. dec. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!