Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 mappa ikonok rendezési...

M669 kérdése:

Win7 mappa ikonok rendezési szempontjait hogyan tudom kiiktatni?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk, a Win7 mappákon belüli ikonok elrendezését a rendszer szabályozza az általunk kiválasztott szempontok alapján. Ez engem teljesen felbőszít, pl amikor 4-5 fájlt letöltök a letöltés mappába, amiben már előzőleg benne van kb 25 db mindjártkidobom, demégmostkellhet tipusú ikon és ezek keverednek, na akkor támadnak gondolataim a win7-ről, meg aki megcsinálta, azt még a mentőben is ütném. Ha az idő szerinti rendezést választom, akkor az előzőek keverednek össze, stb. Hát had én tudjam már hogy melyik ikont hová akarom tenni. KÉRDÉS: létezik-e erre valamilyen progi, vagy egyéb állítási, programozási lehetőség? A win XP-ben oda tettem mappán belül az ikonokat ahová akartam. A win7-ben is így szeretném. Ötlet?

2013. dec. 12. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Google ezt dobta ki: [link]
2013. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! vszinű, működne, csak nem merek belefogni, mert angolul sem tudok, meg profi programozó sem vagyok, és amit a fordító lefordít az így nekem nem értelmezhető.
2013. dec. 14. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!