Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MKVmerge GUI: Egy magyar 25....

MKVmerge GUI: Egy magyar 25. 000 fps-ü és egy angol 23.976 fps-ü videót szeretnék összemuxolni, de akad a kép. Miért van ez?

Figyelt kérdés

A magyar filmből (az Űrgolyhókból) kellene nekem a magyar szinkron, az angolból pedig a HD kép. Így a muxolás után nekem meglenne a film HD-ban és magyar szinkronnal.

Eddig az elképzelés jó, de mikor ezt megcsinálom és a hangot is hozzáigazítottam a képhez a gépen jól megy a Media Player Classic-kal. Nagy örömben rámásolom a külső adatárrolómra (1TB, 3.0 USB) és hozzákötöm a tévémhez (LG 42LA660S, 3D-s Smart TV) és elindítom a filmet, akkor akad a kép olyan 8mp-enként és a hang elcsúszik.


Nem tudom mitől van ez, talán amikor a magyar filmet remuxolom 25.000 fps-ről 23.976 fps-re, akkor csak felületesen csinálja meg és nem vesz ki képkockákat és a nagyon okos tévém ezt észre veszi, és nem kihagyja azokat a képkockákat, hanem ugrassza őket, de a hang viszont megy tovább.

Van olyan program ami kiveszi a képkockákat ha ilyet szeretnék csinálni?

Egyáltalán ez lehet a baja?


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2013. dec. 13. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra esetleg gondoltál, hogy letöltesz például egy FormatFactoryt és átkonvertálod a megfelelő képkockasebességűre?
2013. dec. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dehogy nem gondoltam rá, hogy átkonvertálom, de azt mondta mindenki, hogy az MKVmerge is jó rá, de mégse az.

Na de megpróbálom azzal, írok ha sikerült :D

2013. dec. 15. 23:32
 3/6 anonim ***** válasza:
avidemux
2013. dec. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk az mkvmerge is jó volt eddig, de úgy néz ki lehet lejátszó, amelyik nem szereti.
2013. dec. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam a Format Factory-t átkonvertáltam 25.000-ból 23.976-ba, de még így is Stretchelnem kellett az MKVmerge-be 25.000/23.976-al, ráadásul a hang a számítógépen karcos volt... ilyen kis éles hangokat adott ki egy pár hangosabb résznél.


Akkor most kipróbálom az AVidemux-ot :/

2013. dec. 17. 00:39
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt meg nem tudom használni xD

Értem, hogy ott vannak a filterek meg minden, be is állítom, de nem tudom, hogy hol kell alkalmazni is rajta a dolgot... :DD

2013. dec. 18. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!