Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen, lehetőleg magyar...

Milyen, lehetőleg magyar karaoke programok vannak?

Figyelt kérdés
A köv.-re gondolok. Nincs meg a zene. Írok egyet. A dallam megvan, meg a basszus is. szal minden készen áll. És ezt megszeretném csinálni. Az énekhangot nem, majd én éneklek, csak a karaoke-jét. Szal vmi olyan progi kéne, amivel nullából tudok összerakni egyet. Persze legyen benne minél több hangszer. van ilyen? Ha nincs magyar, akk van esetleg olyan angol, amihez van magyar kézikönyv?

2013. dec. 13. 23:05
 1/3 anonim válasza:

Nem igazán tudod mit akarsz, de nem baj)

Szeretnél zenét írni, de semmid nincs hozzá, csak a vágyaid. Ez elég, de szükséged lehet egy midi billentyűzetre, amivel kommunikálni tudsz a számítógéppel és az ott dolgozó zeneszerkesztő programmal. Viszonylag egyszerű cucc a 'Cakewalk8', vagy bármely elődje, de igazán sokrétű alkalmazást a 'Sonar 8' zeneszerkesztővel tudsz elérni. A szofvernek saját szintetizátorai vannak, akár éneket is rögzíthetsz vele. Persze sokkal többet tud, mint amit most el tudnék mondani. Jó mulatást!

2013. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, kipróbálom :)

Leírom mégegyszer érthetőbben, h mit szeretnék :)

Szal írtam egy dalt. De már unom mindig a zongorán játszani. Arra gondoltam, h egy programmal megcsinálom a karoke-jét, ami persze többől fog állni, amit eddig írtam, mert az csak zongorára van. Viszont szeretnék bele dobot, cint is, meg mittomén, más hangszert, h jobban szóljon. És ha kész a karaoke, akkor én éneklek rá :))

2013. dec. 15. 22:17
 3/3 anonim válasza:

Nem karaoke progi kell neked, hanem zeneszerkesztő(házi studio). Minden amit szeretnél az előző válaszomban írt Sonar8 progival elérhető, sőt túl is szárnyalható.

A cucc letölthető több helyről. Nem linkelhetem ide, légy kreatív)


Használd a neten elérhető segítségeket(youtube) a progi kezelésének elsajátításához. Aztán ha ebben a környezetben megcsinálod a nótádat, akkor akár karaoke lejátszóban is futtathatod. Persze látni fogod, hogy ennek már nincs semmi értelme.

2013. dec. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!