Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudnék interneten 3D...

Hol tudnék interneten 3D autómodelleket tuningolni? Optikailag esetleg motorikusan? Letölthető program is érdekel

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 09:26
 1/2 tabaki ***** válasza:

Az online megoldások nem az én világom, mellesleg a tuningolás sem, letölthető progikkal kapcsolatban:

Nem tudom, pontosan értem-e, amire gondolsz. 3D-szerkesztésekre általában nagyon jó a Blender. Ha komolyabban foglalkoznál a szerkezeti részével, lehet, hogy érdemesebb CAD-programot használnod, ingyenes például a FreeCAD vagy a BRL-CAD. Látványos bemutatóképekhez ilyenkor sem árt a Blender. Karosszériamodelleket még csak-csak (kérdés, hogy az adott típust megcsinálta-e valaki), szerkezetit viszont szinte biztosan nem fogsz találni, mindent magadnak kell felépítened.

[link]

[link]

[link]

2013. dec. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hasznos válasz volt, bár ahogy elnézem Te egészen profi vagy a témában.Én leginkább olyanra gondoltam, hogy maguk az autók már megvannak, márka-évjárat-típus szerint és a választható tuningok is. Pl olyanra mint a www.3dtuning.com , csak nekem az az oldal folyton megáll, lefagy. Mégegyszer köszi a választ, megnéztem mindent amit javasoltál, de belekezdeni sem merek, első ránézésre is túl bonyolult nekem:)
2013. dec. 14. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!