Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most milyen jatekokat ajanlato...

GTA V kérdése:

Most milyen jatekokat ajanlatok a gepemre? Szerintettek a Gta 5 is fogja vinni?

Figyelt kérdés

Alaplap:Asrock P5B-DE

Processor:Intel (R) Pentium 4 CPU:3.00 Ghz 2.99 Ghz

400 W Tapegyseg

Videokartya: Geeforce 210 1024 MB DDR3

2 GB Ram

Windows 7 Ultimate

Az Euro Truck Simulator 2 Ultra grafikan visszi,meg javasoljatok kemeny Game-et.


2013. dec. 14. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy reményeket ne fűzz a GTA 5-höz, ez nem egy atom konfiguráció.
2013. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Á jó vicc volt. Sehogy se vinné. A pentium 4-es proci az már biztos gyenge lesz ( nekem is az van). A vidikari is gyenge lesz és a ram is kevés lesz gta 5-nek


Szerintem xp-vel jobban járnál, ha ilyen gyenge procid és kevés ramod van.

2013. dec. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor fog menni szerintettek vagy nem,egyebkent nem ertem hogy miert ne fuzzek nagy remenyeket.
2013. dec. 14. 10:08
 4/7 A kérdező kommentje:
De a Gta 4-nekem jol vitte akadas mentesen,De a gta 5 nek a minimum gepigenye az a 2gb ram 512 mg vidi kartya,s nem lehetne hogy 4 gb ram-ot vennek bele vagy nem birna el ezt a nagy teljesitmenyt.
2013. dec. 14. 10:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Új processzor is kellene bele. Talán a 2 gb ram elég lenne neccesen, de mivel nem tudjuk, hogy milyen lesz a gépigénye, ezért biztosat nem tudunk mondani... Annyi biztos h ami neked most van avval nem menne.
2013. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
S milyen processor kellene bele?
2013. dec. 16. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Minimum egy Phenom II X4 7**, de ugye a vidikari is cserére szorulna, mint ahogy említettem, de még van rá jó sok időd :)
2013. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!