Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Program társítás levétele...

Program társítás levétele lehetséges?

Figyelt kérdés
Például véletlenül társítok egy cfg kiterjesztésű fájlt egy olyan programmal, amivel meg akarom nézni 1 alkalommal, de elfelejtettem kivenni a pipát, hogy következőleg is ezzel nyissa meg, akkor hogyan tudom elérni azt, hogy a kiterjesztés a továbbiakban már semmilyen társítással ne rendelkezzen?
2013. dec. 14. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Adott file-ra jobb klikk

2. Társítás...

3. Mindig a kijelölt program nyissa meg az ilyen típusú fájlokat ==> pipa kivesz

4. OK

2013. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezt a pipát egyszer már elfelejtettem kikapcsolni, ettől kezdve pedig hiába választom ki akár ugyanazt a progit, akár másikat, marad az eredeti program. Nem mintha nagy jelentősége lenne, de néha szúrja a szemem.
2013. dec. 14. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fapados megoldás, de jobbat és sem tudok. Telepíts fel valami alkalmazást ami majd nem kell neked később, aztán társítsd ahhoz a fájl kiterjesztést, majd a programot töröld és akkor szerintem jó lesz.

Csak ötlet, de szerintem működnie kellene :)

2013. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!