Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TES Skyrim Fegyverek egy vagy...

TES Skyrim Fegyverek egy vagy kétkéz?

Figyelt kérdés

Honét tudom meg nézni hogy melyik az egy vagy a kétkezes fegyverek.

A segitséget előre is köszönöm


2013. dec. 15. 12:57
1 2
 1/12 Oravecz János válasza:
Ha a méretéből és a sebzéséből nem egyértelmű, akkor egyszerűen vedd a kezedbe.
2013. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. XD Amúgy szerintem a kétkezes jobb. A gyengébb ellenfeleket egy csapással megölheted. Az egykezes fegyverek sebzése jobb esetben negyede a kétkezesnek és sajnos a sebesség és a pajzsos hárítás nem ellensúlyozza az elvesztett időt és elszenvedett sebzést. Jobban jársz a "Nem érdekel mi lesz, kinyírom!" taktikával, mint a "Fő a biztonság, ráérek." taktikával. XD
2013. dec. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jol van de én ugy akkarom hogy egyikkézben fegyver másikban mágia !
2013. dec. 16. 14:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért kérded? XD Ez csak egykezes fegyverrel lehetséges. És ha nincs 3 kezed akkor nem is lesz lehetséges.
2013. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jolvan tudom hogy csak egyel lehetséges de ha például venni akkarok akkor vegyem meg és ha nem jó akkkor meg feleárban egyam el ???
2013. dec. 16. 19:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kell venni. Egy vaspallost szinte bármelyik katakombában találsz. És egy vaspallos is meghozza a kedved. Utána majd vehetsz. De amúgy ritka hogy erősebb fegyvert kapj egy boltban. Én is a Bajtársak "szent" bárdját használom. Valami wuthrad vagy mi a neve. XD Nem tudom leírni.
2013. dec. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hol szerezted meg ?
2013. dec. 17. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozni kell a Bajtársakhoz és megcsinálni a fő küldiket egészen Kodlak haláláig. Ekkor be kell teljesítened az utolsó kívánságát. El kell jutnod Ysgamor(nem biztos, hogy jól írtam) sírjába és feloldani Kodlak "átkát". A csatabárd egyféle kulcsként működik. Ezután mikor beszélsz Kodlak lelkével, megkér, hogy vezesd a Bajtársakat. Értelemszerűen a bárd is nálad maradhat. XD 52 pontot sebez.
2013. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És egykezes bárd igaz ?
2013. dec. 17. 21:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Kettő. :P
2013. dec. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!