Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek erről az...

Egerecske kérdése:

Mi a véleményetek erről az ingyenes vírusirtóról? Megbízható?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 15. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerem és nem is ajánlanám, ha komolyabban véded a gépet akkor érdemesebb egy normális ismertebb antivirust beszerezned (akár fizetős akár ingyenes).
2013. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
eddig avastom volt de ott problémák vannak,ezzel az uj 2014 es verzióval
2013. dec. 15. 22:03
 3/12 A kérdező kommentje:
korábbi avast problémám , a kérdést én tettem fel de a mai napig nincs megoldás hogy miért nem működik,, ezért kresek más virusírtót : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..
2013. dec. 15. 22:06
 4/12 anonim ***** válasza:

Az avasttal nekem már jó pár éve bajom volt, egy nagy rakás f.s, nekem egy csomó vírust beebgedett és fagyasztotta a gépet, 3és mostanában is mindenhol csak panaszkodnak rá.

Ingyenesből is vannak jók pl.: Avira, AVG, Panda, BitDefender.

Fizetősből: Kaspersky, BitDefender esetleg Eset.

2013. dec. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 miért.én? ***** válasza:
Én is avast(internet security)-t használok, soha nem volt vele gondom. A 2014-re való frissítés viszont nálam is sz@r W7 64-es OS-al. Csak rendszer-visszaállítással tudtam helyretenni frissítés után, viszont azóta egyszer sem ajánlotta fel a frissítési lehetőséget. :)
2013. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem fizetős Eset Smart Security7-em van,ezzel nincsenek gondok. Windows7 64 bites.
2013. dec. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Igor Igorovics ***** válasza:
Ha a kacsa nem tud úszni, nem biztos, hogy a víz a hülye. :) Évek óta semmi problémám sincsen az avasstal, és vírusom sem volt. Jelen pillanatban ez a legszélesebb körű védelmet adó, leginkább javasolt az ingyenes között. Tisztán kell telepíteni, és nem a korábbi verziót frissíteni, akkor nem lesz gond. Többivel egyetértek négyeskével, de kiegészíteném még a Qihoo 360-al és a Comodoval, illetve az F-secureval és Webroottal.
2013. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igen valóban legszélesebb körű védelmet adó, viszont meg lehet nézni egy korábbi verziót ott milyen teljeskörű a védelem, akkoriba ez free verzió tartalmazott : fájl rendszer védelem

levelezés védelem

web védelem

P2P védelem

im védelem

Hálozatvédelem

Script védelem

viselkedés védelem

kiegészítő védelem

2014 es verzió azért visszafogottabb jóval kevesebbet ad, Egyébként nem frissítettem ,hanem op rendszer ujra telpités után az első dolgom a 2014 -es avast volt. Sajnos eredménytelen, nem mőködik, lehet h másnál jó de nálam nem.

2013. dec. 16. 16:19
 9/12 Igor Igorovics ***** válasza:

Nyuszika! Nem lett kevesebb a védelem, csak a front-endet egyszerűsítették le. :)


Ugyanazt tudja, mint eddig, és még többet is, mivel továbbfejlesztették.

2013. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát ok,, de ezzel még nem oldottam meg a problémát, mely a következő : ha gépet bekapcsolom miután teljesen látni az összes ikont kb 2 másodpercre ,utána kifehérdenek,totál fehér lesz minden ikon csak egeret tudok mozgatni , érdekes hogy ha gépet újra inditom ezen állapot után , normális minden,
2013. dec. 16. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!