Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-ről XP-re? Segítség!

Windows 7-ről XP-re? Segítség!

Figyelt kérdés
Feltelpítettem a windows 7et de nem nagyon viszi a gépem. Letöltöttem az XP-t, kiírtam dvd-re. Elindítom a telepítést és a az xp telepítése gomb szürke és nem lehet rákattintani. Miért van ez?
2013. dec. 16. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogadok, kalóz xp. Az alap egy cd-re is ráfér. Szerintem szerezz egy másikat, alap nem buheráltat, és azt írd ki cédére.
2013. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 aspikami ***** válasza:
A CD-ről kell bootolni.
2013. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és azt hogy tudom megcsinálni?
2013. dec. 16. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkább linuxot telepíts...

XP -nel 4 hónap múlva lejár a szoftver támogatása.

2013. dec. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aspikami ***** válasza:
2013. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én soha nem frissítem az xp-met. A linux meg teljesen más, meg kell tanulni használni. Jó a linux, de így hirtelenjében nem, főleg egy megrögződödött windowsosnak. Az iso fájlt kiirod cd-re (Ashampoo Burning Studio Free, NEro, Imgburn, UltraIso,) kikapcsolod a géped, berakod a cd-t, bekapcsolod, belépsz BIOS-ba, boot sorrendet megváltoztatod (cd/dvd első, hdd második)

Elmented, kilépsz, bekapcsolod újra a gépet, ha nem indulna magától újra, és felpörög a cd, bejön, h a hardverkiépítés vizsgálata, hátradőlsz, és élvezed a karakteres megjelenítés csodáit. Innentől az xp majd elkalauzol.

2013. dec. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Én soha nem frissítem az xp-met."

frissítések nem csak szórakozásból vannak.

Vannak olyan biztonsági rések akkor már a rendszereden, amikkel szembe egy teljes értékű fizetős vírus védelem se tud megvédeni.

Tény, hogy ha nem látogatsz olyan oldalakat, router mögül netezel, és le van tiltva a távoli asztali kapcsolat akkor minimális az esélye, hogy bekapj valamit...

2013. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Not 32 éjjel-nappal vigyáz a gépemre. Meg hát nem valami jó a gépem, 10 éves p4-es, eddig már vagy 20 xp reinstall volt, szóval már hozzá vagyok szokva. Ha win7-em lenne, telepíteném a frissítéseket rendesen, de így xp-vel nem nagyon éri meg. Csak belassul tőle a win. De kösz az aggódást. :)
2013. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!