Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az automatikus vészleállítás...

Az automatikus vészleállítás hol tudom kikapcsolni?

Figyelt kérdés

Mondták hogy számítógép, jobb klikk tulajdonság fülnél valahol ki lehet.

Vmelyik alkatrészem játék közben túlmelegszik és 15-20perc játék után leáll a gép. Azt mondták ha ezt kikapcsolom akkor nem fog kikapcsolni hanem helyette vmi ablak előjön vagy vmi amiből meg tudom hogy melyik alkatrésszel van a bibi, mi melegszik túl. Hol tudom ezt a vészleállítás kikapcsolni?


2013. dec. 16. 19:51
 1/4 csacsi2 ***** válasza:

vészleállítás nem véletlenül vészleállítás! Megakadályozza, hogy lefüstöljön a géped! Ezt az alaplapod biztonsági rendszere végzi, nem kikapcsolható (szerencsére).

Ha meg akarod tudni mi melegszik túl ,akkor futtass stabilitás tesztet (pl.: AIDA64)és nézd közben a hőmérsékleteket. Azt hogy mi melegszik azt megtudod, de azt neked kell tudni mi az az érték ami már "meleg" (eszköz/tiusfüggő).

[link]

2013. dec. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy VGA vagy CPU, ki meg ne kapcsold, mert akkor haza is vághatod, amugy legtöbbször a BIOS ban vannak ezek a beállítások, ha a CPU a gond, a VGA nál meg be van építve, BIOS modositás nélkül nem kapcsolhato ki.
2013. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem! és hogy jöhetek rá akkor most hogy mi a probléma? mert én nem nagyon értek hozzá. nekem csak úgy mondták. mert most hogy játék után közben egyszer csak leáll a gép az több mindentől lehet. Mondtak nekem procit alaplapot videókártyát tápegységet stb.
2013. dec. 16. 20:06
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Az első válaszoló jól írja :) futtass stabilitás tesztet és megtudod mi melegszik (látod). Tudni kellene mik vannak a gépedben (VGA,Processzor,ram) ezt is kiírja az Aida64, különben honnan tudnád hogy meddig melegedhet?!

A Másik, hogy ha nem melegedés, informál a feszültség értékekről is...

2013. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!