Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok nekem olyan programok...

Tudtok nekem olyan programok neveit mondani amivel ha felteszem a Windows 8-at akkor letudjam vele tölteni a drivereket hozzá?

Figyelt kérdés
olyan problémám van hogy szeretnék Windows 8-ra váltani de a notebookomhoz a gyártó oldalán nincs Windows 8 hoz driver.. egy-két drivert találtam ugyan windows 8 ra hozzá de közel sem mindet... erre kellene nekem valami program ami lekeresi a drivereket és letölti ha felteszem a win8-at

2013. dec. 17. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


A driverpack solution, ingyenes verzió.

2013. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha a noti gyártója nem ad W8 drivert akkor nincs hozzá külön. Aminek a W8 felismeri azzal a driverrel használd.

Ha a gyártó ad ki hozzá akkor majd lecseréled.

2013. dec. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az a gáz hogy a notebook gyártójának az oldalán nincs fent win8-as driver.. de pl a videókártya, wifikártya, hangkártya oldalán ami benne van a notebookba azoknál meg van... de viszont pár dolgot meg egyszerűen nem is találok meg neten ami kellene...
2013. dec. 18. 12:25
 4/7 anonim válasza:

Hiába van meg külön a driver a gyártó oldalán attól még nem biztos hogy jó a notiban mivel ott a notebook gyártója valószínű hogy módosított rajta valamit.

Nem tudom milyen notiról van szó azt nem írtad, de én pl egy régebbi HP-n használom úgy hogy a gyártó nem adott ki hozzá semmit, a W8 mindent felismert és tökéletesen működik.

2013. dec. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Packard Bell F5211 HC260HG notebookról van szó...
2013. dec. 19. 09:23
 6/7 A kérdező kommentje:
de am találtam az advanced system care-ban egy driver booster nevő programot... ami lefrissíti az elavult drivereket... az nem jó véletlen arra amire nekem kellene? hogy nem frissítésre hanem úgy letöltésre hogy még semmi sincs fent...
2013. dec. 19. 09:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Mozilla Firefox
2013. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!