Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CDburnepXP-vel hogyan kell...

CDburnepXP-vel hogyan kell audio cd-t írni? Rámegyek mindenre, és a végén kiírja hogy tegyem bele a lemzt, mikor már rég benne van.

Figyelt kérdés

vagyis audió cd-t kellene hozzá vennem?

olyant akarok írni hogy az autóban letudjam játszani a cd-t

kiírtam adatfájlként és úgy nem volt jó, hogyan írjam ki hogy jólegyen?


2013. dec. 17. 13:01
 1/4 A kérdező kommentje:
CDBurnerXP a helyes program neve!
2013. dec. 17. 13:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem dvd lemezt tettél be?

Amúgy leírhatnád mit is fed az, hogy "rámegyek mindenre".

2013. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

CD-R-t raktam bele,

rákattintottam az író programra és ott kérte hogy válasszam ki hogy hogyan akarom ráírni, volt ott képfájl-ként, adatfájl meg stb.

a múltkor kiírtam adatfájl-ként és azt úgy nem játszotta le az autó, most próbáltam kiírni audio-ként, rákattintottam hogy audió. utána kiválasztottam hogy melyik mp3-as zenéket akarom ráírni, rákattintottam hogy írás, ott kiválasztottam a sebességet, 48x-oson volt én áttettem 16x-osra, rákattintottam hogy írás megkezdése, és kiírt valami akármilyen ellenőrzést vagy nem tudom, és minden zenét átvizsgált egyesével, egy zöld csíkot húzott minden zene mellé, utána kiírta hogy az írás megkezdéséhez helyezzem be a lemezt, de hát benne volt már az elejétől fogva a lemez, többször is megpróbáltam és nem lehet. hogyan kell csinálni?

2013. dec. 17. 15:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is az cd író hibáját kell kizárni. Ha benne van a CD, kattints rá a Sajátgépben a meghajtóra. Ha azt írja, hogy tegyél be egy lemezt, akkor nem érzékeli, rossz az író.

Ha kiírja, hogy mondjuk Szabad hely 700 MB, vagy ilyesmi, akkor rendben. /teljesen üresnek kell lennie/

Ha a CDburnepXP továbbra is lemezt kér, próbálj ki egy másik programot. Én a Ashampoo Burning Studio 6 FREE-t használom, nekem eddig bevált.

[link]

Ebben válaszd a Zene CD-re írása, azon belül az Audio CD írása funkciót. Tovább a már szokott módon, hozzáadni az mp3 fájlokat/80 perc fér egy lemezre/, az írási sebességet le kell venni a legkisebbre és indulhat az írás. Könnyen el lehet igazodni rajta, semmi felesleges dolog nincs benne.

2013. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!