Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a kiírt dvd ps2?

Miért nem indul a kiírt dvd ps2?

Figyelt kérdés
Annyi a bajom hogy.. kiírom a játékot mindegy hogy ashampoo,img,alcohol.. nem megy.. képfájl ként írom 4x-esen beállítva minden és semmi.. kiírja hogy rakjak be ps2 dvd-t.. freemcboot van rajta 1.8-as és a régi írott dolgokat meg viszi.. én ezt nem értem.. az író nem lehet baj a gép teljesen új garanciás.. valami segítség?

2013. dec. 17. 16:19
 1/6 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Meeert talán flashelni kell??
2013. dec. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
what is flash? eddig miért nem kellett és így is vitte a játékot.. miből áll a flash?
2013. dec. 17. 16:34
 3/6 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Google a barátod.
2013. dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajthold finoman szolva hülyeséget írtál.

PS2-re nincs flash.

Szerintem amire te gondoltál:

ESR patchelő nevű programmal patchelni kell a képfájl írás előtt.

2013. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*Sajtból van a hold

bocsi

2013. dec. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
így van sanyi:) miután írt szét néztem hogy mit lehet megcsináltam és ment..:) így már magamtól is ment.. csak nem gondoltam volna hogy ez is kell hozzá mert nem emlékeztem hogy a régit használnom kellett volna hozzá azért nem is úgy kezdtem el az egészet..
2013. dec. 22. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!