Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy Dell optiplex 755-ös ön...

Egy Dell optiplex 755-ös ön megy a Win8?

Figyelt kérdés

Ez az alap dell optiplex 755 + egy ATI Readon HD 6450.

Lényeg:-Menne-e rajta a Win 8?És ha nem akkor mit cseréljek?



2013. dec. 17. 16:50
 1/4 claidheamohmor ***** válasza:
Menne. A kérdés csak az, hogy miért van rá szükséged? Bár biztosan mások az igényeink, én egyelőre maradnék a 7-esnél. (A legtöbb ismerősöm azért akar win8-at, 'há mer a nyócas eggyel több, mint a hetes', szóval akkor biztos jobb. Aztán meg megy a mérgelődés, mert nem vált be.)
2013. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 claidheamohmor ***** válasza:
ui.:próbáltam. Az érzés kb. az XP vagy Vista kérdésére hasonlít, a Vistát próbáltam, sz#r volt, maradt az XP, A 7-est próbáltam, bejött, lecseréltem az XP-t, a 8-ast próbáltam, nem jött be, maradt a 7-es, a 8.1-et próbáltam, nem győzött meg, már nem játszom pc-játékokat, maradt a linux :XD)
2013. dec. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kösz csak kérdeztem. Ha majd muszáj lesz váltani akkor megy-e rajta. Nem szeretném én se lecserélni.

ui.:Én is használtam Linuxot.

2013. dec. 22. 10:56
 4/4 claidheamohmor ***** válasza:
Hát ja. De a win7 még támogatott lesz jó pár évig, és ahogy most kinéz, a 8-as lehet, hogy a Vista sorsára jut, ha a MS nem kapja össze magát...
2013. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!