Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet képet...

Milyen programmal lehet képet mozgóképre rakni?

Figyelt kérdés
Láttam egy ilyen vicces mozgóképet ahol egy gereblyét bevágtak egy focis mozgóképbe és meg akarom tudni hogy hogyan készült

#kép #program #mozgóképre
2013. dec. 18. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt StopMotion technológiának nevezik :) Elég sok stopmotion program van, nekünk média órára kellett csinálnunk egy 1 perces stopmotiont, én Sony Vegas-al vágtam össze, egyszerűen csak a képeket egymás mellé tettem, és 1 kép lejátszási idejét olyan arányban állítottam be, ahány képet szerettem volna másodpercenként látni (ezt nevezik FPS-nek azaz frame per second).


remélem segíthettem c:

2013. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De lehet, hogy félreértelmeztem a kérdésed. Ha arra gondoltál, hogy videóba bevágni képet, mondjuk valamilyen objektum helyére, azt is meg lehet oldani Sony Vegassal, viszont Adobe AE-el egyszerűbb kivitelezni, bár bele kell rázódni a programba :)
2013. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!