Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki mondana 1 jó lakberende...

Valaki mondana 1 jó lakberendezős programot (3D)?

Figyelt kérdés
Szeretném a szobámat átrendezni,de egyszerübb lenne előtte gépen megtervezni,csak az az 1 gond h sehol nem találok 1egszerűen kezelhető programot.

2013. dec. 18. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Ezen a címen vírus jöne le. Hha megpróbálom mégis engedélyezni és letölteni, utána vírust irtok, akkor az egész 600 kbájtos kis programocska eltűnik, mert az maga a vírus. Szóval csak óvatosan ezzel.
2013. dec. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Nézelődtem és ezt találtam: [link]


A lapnál először azt jelzi a vírus irtó, hogy le van tiltva, de vírust nem talált. Engedtem neki és letöltöttem. Egy 32 megás program. Viszont jött vele valami Iphone reklám is, ami elkezdett valamit töltögetni de arra sem jelzett a napi szinten friss vírus irtó, potenciális kártevőt.


Szóval mindenki csak óvatosan saját felelősségre próbálgassa. Egyébként működik a tervező része.

2013. dec. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kurjancs válasza:

A javaslatom nekem is a Sweethome.

Azonban nem kell keresgélni mindenféle letöltő oldalakon. Tényleg vírusveszély lehet.

Kézenfekvő, hogy itt kell keresni:

[link]

Linux (vagy Ubuntu) alatt is működik.

Költözés előtt ezt használtam és nagyon bevált. Nélküle csak tologathattuk volna a bútorokat.

Rengeteg 3D modellt lehet találni hozzá.

Mindenkinek ezt ajánlom.

2013. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez sem rossz! [link]
2013. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kipróbáltam a SweetHome 3d-t és nagyon tetszik,elégedett vagyok vele.
2013. dec. 20. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!