Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan konvertáljam a Shingeki...

Hogyan konvertáljam a Shingeki no Kyojin animét? (többi lent

Figyelt kérdés

Mivel sehol sem találtam jó minőségben avi. formátumban az SnK részeket, így letöltöttem mind a 25 részt mkv. formátumban, amit ugye nem visznek a DVD lejátszók. Próbáltam már Free Make Video konverter-el is, Format Factory-val is, és még sok más konvertálóval avi.-ba át tenni, de mindig voltak problémák.


Kérdés: Free Make Video konvertálóval hogyan tudnám beállítani a betűméretet? Az avi-ba áttevés jól megy, ugyan úgy megmaradt a HD minőség, azonban olyan giga betűs a felirat, hogy nyugodtan elbújhat mögötte egy óriás, valamikor a fél képernyőt is elfoglalja. Valamikor sikerült lekicsinyítenem, ám akkor meg nagyon pixeles lett a videó. Felirat égetéshez nem értek, nem is szeretnék olyan programot letölteni ha van mód a felirat lekicsinyítéséhez.


Egy másik probléma: Mikor félidő van, akkor az a szöveg, ami a képernyő valamelyik fenti részében lenne, az teljesen lent van (természetesen giga betűkkel) és ott van, hogy "Dialogue xy...13:45..." és pont a szöveg közepén, amitől össze lehet zavarodni. Valószínűleg azt jelenti, hogy mikor lett időzítve és hova a felirat, mondjuk annyira nem is zavarna ha kisbetűs lenne.

♦Ugyan ez van mikor a háttérben beszélnek, azt is leteszi automatikusan és odateszi azt az idegesítő szöveget".



2013. dec. 18. 20:01
 1/4 kkovax38 ***** válasza:
A VLC lejátszó ingyenes és lejátsza az mkv -t. Format factory, mindent mkv.
2013. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy én hogyan csinálnám:

1. Letörölném azt a sok rohadt mkv-t (tele van már a tököm ezzel a fájltípussal, annyi gond van vele)

2. Mozillához letölteném a DownloadHelper plugint, amivel le lehet szedni flash vidiket(flv/mp4 formátumban)

3.Így az egészet letölteném indavideóról

4. Azokat próbálnám meg konvertálgatni


Más kérdés, hogy így nem annyira nagy szám a látvány.

Monitoron mindenesetre jól nézhető volt.


Ha nagyon finnyás vagy a pixelekre: leszeded a RAW verziót jó minőségben, torrentoldalról + az AA-s feliratot és összeégeted valamivel (hidd el nem olyan nagy cucc az égetés)


Sajna nekem is adódott már problémám az Animeaddicts mkv-ival, tényleg nagyon bugosak.

2013. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Melyik feliratégető programot ajánlod?

És egy utolsó kérdés, mivel már kerestem

de nem igazán találtam jót, honnan tölthetném

le az ASS feliratot?

2013. dec. 20. 14:37
 4/4 anonim válasza:
Animeaddicts-en jó minőségben fent van :) [link]
2013. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!