Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Code Blockvan miért van az,...

Code Blockvan miért van az, hogy egyszer össze tudom "nyomni" a különböző blokkokat, egy másik *. cpp fájlban pedig már nem?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy egy hosszabb programnál kifejezetten előnyös, legalábbis én szeretem, ha a kapcsoszárójel közti részeket be tudom csukni a szövegszerkesztő rész bal oldalán lévő kis - jellel, majd ha kell az adott kódrész a kis + jellel újra ki tudom "nyitni". Az a problémám, hogy a C::D 12.10 nél egyik fájlnál ezt meg lehet tenni, egy másiknál már nem, mert nem jelenik meg ott sem a kis - sem a kis + . Hol lehet beállítani, hogy mindig megjelenjen mert egy több szár/ezer soros programnál ha az éppen nem kellő részeket nem tudom összecsukni nagyon idegesít.

2013. dec. 19. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
furcsa, mert én se találkoztam még a problémával, de a neten se találtam (google 2 oldal), szóval gyanús, hogy itt valami turpisság van
2013. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!