Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek? Sok játkra hiba...

Mit tegyek? Sok játkra hiba (0xc00007b)

Figyelt kérdés

nem tudom mit csináljak már annyi mindent probáltam programok,hardverek frissitése gép ujra telepítése de sok játékra ez a hiba segitsetek! windows 7 ultimate 64 bit (cod black ops 1-2 ) ezeket szeretném leginkább de ezekre is ezt irja.


válaszokat előre is köszönöm!


hardver: amd athlon x4 740, 4gb ddr3 ram hd 7770 videokártya



2013. dec. 19. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
ezt is próbáltad : [link] ?
2013. dec. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár az első nem a játékhoz kapcsolódik, de lehet az is megoldja ha nem itt egy ehhez kapcsolódó videó : http://www.youtube.com/watch?v=PwYmk6UwIiM a kommentek alapján megoldja meg pozitívak a visszajelzések tesztelni sajnos nem tudom, ha így se fog működni írj privátot és utána nézek még.
2013. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egyikse jó :S
2013. dec. 20. 17:01
 4/9 anonim válasza:
31%

Sziasztok!

Nekem is hasonló problémám volt, sikerült megtalálnom a megoldást! Problémát a Directx okozza. A következőt kell telepíteni: "DirectX End-User Runtime" (Microsoft oldaláról letölthető). Ha a telepítés közben hibát ír ki (nálam: "an internal system error occurred") akkor a következőt kell tenni:

- Megnyitod a regeditet

- Megkeresed a következőt: "HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Driver Signing/"

- Jobb oldalt a "Policy" értékét átírod "0000 00" -ról "0000 01" -re.

- Bezárod, gépet újraindítod.

- Telepíted a "DirectX End-User Runtime" programot.


És elvileg a játékoknál megszűnik a hibaüzenet. Nálam ez oldotta meg a problémát! Remélem tudtam valakinek segíteni :)

2014. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 DuplaB2 válasza:
Az a probléma, hogy nekem azt írja a directx telepítésénél, hogy már egy másik DX van a gépen, azt hogy töröljem?
2015. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 majres13 válasza:

nekem szint úgy a mass effect 3 nál írja ki a alkalmazáshibát és végigkövettem a le írást hogy DirectX End-User Runtime-ost és még sem jó ????

pedig kb 2 hónapja rajt volt a gépen a játék és játszottam is most meg el sem indul

2015. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nekem ez a hiba az Adobe indesign cs6-nál jelentkezett. Én így tudtam megoldani, hátha itt is segít valakinek :)


0xc000007b hiba megoldása 64bit-es Win alatt :

InDesign mappájába a 32bit-es crack-et kell másolni (Program Files(x86)/Adobe/stb.),

A Media Encoder mappába pedig a 64bit-est (Program Files/Adobe/...stb.)

2017. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2020. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem ezzel sikerült.
2020. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!