Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Heroes 6-ban a lovaggal...

Heroes 6-ban a lovaggal hogyan tudok varázsolni, mit kell hozzá tenni?

Figyelt kérdés

#Heroes 6 #játék számítógépes járék
2013. dec. 20. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Kísérd végig a tutorialt (gyakorlóküldetés), meg fogja magyarázni. De nem is értem. Nem találod a funkciót, amivel bejön a varázslat-gyűjtemény, vagy az a baj, hogy ott nincs semmi?
2013. dec. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ott nincs semmi : D de akkor végignézem a toturalt
2013. dec. 21. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor még nem tanultál olyan skill-t, amitől lesz ott varázslat. Mindegyik rész így működik. Egyébként milyen a játék, megéri megvenni? Kicsit fenntartásaim vannak, az 5 nagyon király volt.
2013. dec. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a grafika gyönyörű : p de a kezelése, még így is hogy magyarul van a gépemen, alig birok rajta eligazodni, mert teljesen más, mint az eddigiek.. a várban a menü főleg totál más, ezért kérdeztem, hogy hogy lehet varázsolni : D mert a 3-ban lehetett venni a varázsépületet, aztán az egyszerű volt, de itt.. de amúgy azért ennyire más, mert mások csinálták már a 6-ot, köztük van 2 magyar is : D de a játék menete ugyanaz, meg tényleg nagyon széép a grafika *.* csak hát még nem szoktam hozzá ehhez az új várfelépítéshez : D egyedül ez az ami nem jön be annyira, de eléggé leköti az embert az biztos : )
2013. dec. 24. 00:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Tervezem a vételét, de egyelőre van még mit végigtolni. Igen, a várépítés szerintem nagy visszalépés az eddigiekhez képest, de úgy tudom egy javítással már legalább egy képet bead ablakok helyett (olyan lesz a patch-el, mint a 3-ban), a 4. rész várait viszont semmi sem viszi, gyönyörű 3d-s környezet volt...

Remélem nem fogok csalódni benne. :)

2013. dec. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha megszerzed, jó szórakozást hozzá : ) Kellemes Ünnepeket!
2013. dec. 25. 13:56
 7/8 anonim válasza:
Ha még nem vetted meg, akkor adok egy jó tanácsot a beszerzés előtt: alaposan nézz utána netes fórumokon, hogy biztosan megy-e majd a gépeden! Sajnos ez a játék elég mostoha sorsú. Úgy dobták piacra, hogy nem volt tökéletes. Idővel aztán javítgattak rajta, de bizonyos videokártyákat sajnos a végleges változat sem támogat. Sokan szívják a fogukat, akik megvették jópénzért, és aztán egy ponton túl élvezhetetlen a játék az ún. "sötét képernyő" miatt. Én is szívom a fogamat, mert a kiegészítőkkel egyszerűen nem tudok játszani. Egyébként jó játék, én nagyon szeretem.
2014. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még nem vettem meg, egyelőre CoH 2-zöm. :) Köszi a tanácsot, utána fogok nézni!
2014. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!