Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 reinstall után (de 1 új...

Win7 reinstall után (de 1 új winyóra, és nem töröltem semmit) eltűntek a firefox könyvjelzőim. Vissza lehet valahonnan halászni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Igazából nem értem mit szeretnél. Tehát újratelepítetted a windows 7-et, egy új vinyóra. Akkor honnan a frászból akarod elővarázsolni a firefox könyvjelzőket? A régi vinyón lévő oprendszerből vagy honnan? És honnan nem töröltél semmit? Esetleg javító telepítést csináltál? Mert ha igen és eltűnt, akkor keresztet vethetsz rá.


Amúgy jobban tetted volna, ha lemented a könyvjelzőket mielőtt bármibe is kezdtél volna, mert a mentést könnyen vissza lehet tölteni az új firefoxba.


21/L

2009. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne nagyon reménykedj (le kellett volna előtte menteni a Profiles-t), talán próbálkozz a Rendszer-visszaállítással.
2009. nov. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendszer visszaállítással újratelepítés után? Na na viccelj már... Egyébként szerintem nem fogod tudni visszaszedni őket sajnos.
2009. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A régi winyóm mellé tettem be az újat. A régin volt a rendszer, aztán pedig az új winyóra telepítettem a rendszert, de közben a régi is megmaradt, mindennel együtt ami rajta volt. A régi winyóra telepített firefoxról írok most is.

Tehát ha még mindig nem elég érthető.

Eddig volt C: D:(dvd) E:(külön patrició)

És most hozzá toldottam egy H:-t.

Eddig C:-n volt a rendszer, most H:-n.

Nem töröltem semmit a C:-ről.


Hogyha nem is lehet már vissza bányászni, aki tudja pls írja már le miért tűntek el a könyvjelzők emiatt.

2009. nov. 25. 21:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendszer visszaállítással inkább nem próbálkoznék, még a végén több kárt csinálok vele mint hasznot(nem értek annyira hozzá).
2009. nov. 25. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
ahol megvan, ott menj a könyvjelzők importálására. és a másikba siman beleteszed.
2010. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!