Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a cod 2 multipl...

Matthew0220 kérdése:

Miért nem megy a cod 2 multiplayer?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a cod 2 és feltelepítettem.Megcsináltam a patchet a pb.Elinditom a multiplayert és fekete kép.Elinditom a singleplayert bejön onnan is probáltam a mulit elinditani de nem jó.


Rendszerem:Windows 8 pro 64 bit.

Ram: ddr2 4 gb.

alaplap:Asus p5nd2 se.

Aki tudja a problémát kérem irja le mi a gond.Elöre is köszönöm a válaszokat!



2013. dec. 20. 14:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
Kattints jobb klikkel a multiplayer ikonra, tulajdonságok-kompatibilitás és a kompatibilitás üzemmódot állítsd Windows XP(Service Pack 3-ra) és indítsd rendszergazdaként.
2015. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Jah!

Akinek eredetibe van meg, mondjuk megvette digitális kulcsként, annak is van fekete képernyő!

Windows 10-en megoldás:


Steam főkönyvtárból "Steam.dll" -t, másoljátok át, "steamapps/common/Call of Duty 2" mappába, majd "CoD2SP_s.exe" illetve a "CoD2MP_s.exe" -re is, jobb klikk -> tulajdonságok -> Kompatibilitás -nál: Futtatás a következő kompatibilitási üzemmódban: "Windows XP (Service Pack 3)" illetve pipáljátok be "A program futtatása rendszergazdaként" és menni fog! ;)


Tesztelve!

2017. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!