Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows óra nem jó. Mit tegyek?

Windows óra nem jó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor otthagyom a laptopot és alvó állapotba kerül, miutja a felébred nem mutatja a pontos időt. Más gond is van a géppel. Pl. most is... elkezdek valamit gépelni és visszaugrik pár sort. Nagyon zavaró és idegesítő.
2013. dec. 20. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Óra: valahol a gépben kell lenni egy elemnek, ahogy az asztali gépek alplapjain is van. Keresd meg, cseréld ki. Ha nem mered szétszedni, akkor szerviz.


Kurzor: ne könyökölj a touchpadre és töröld le róla a zsírfoltokat. Ha egeret (is) használsz, akkor akár az egészet le is kapcsolhatnád. Ha nem használsz egeret, akkor mazochistának vagy minősítve. Használj egeret...

2013. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

#1 + 1


Sajnos a legtöbb laptopot tényleg csutkára szét kell szedni, a gombelem cseréhez. A köcsög gyártók mindig eldugják. Néha még azoknak is feladja a leckét egy laptop szét és összeszerelése, akik már többször csináltak ilyet. Könnyen hazavághatod vele. Szóval ha nem cserélhető a CMOS elem valamelyik hátlapi rekesz leszerelésével, akkor mindenképp vidd szervizbe inkább.


A tapipad még tényleg csak arra jó, hogy az ölbe fogva utazás közben, vagy az ágyba fekve navigálj vele. Akik ideális körülmények között is azzal használják, tényleg mazochisták! :D A tapipad teljesen kikapcsolható az FN+ F.. akármi (ahol az ikonja van) billentyű kombóval.

2013. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tapit használok, és nem vagyok mazochista. Fölöslegesen nem költöm a pénzt egérre, és eddig semmi szükségét nem láttam arra hgoy vegyek. zsírfoltok... hát ami azt illeti nehezen elképzelhető, mivel most kaptam vissza 3 hónapig volt szervízben, és ezalatt kicserélték a billentyűzetet és a teljes karosszériát. Biztos hogy valami belső gond lesz vele.
2013. dec. 20. 21:37
 4/4 P.O.C. ***** válasza:
Ha ilyen biztos vagy benne, akkor vidd vissza a szervizbe. Amúgy szerintem egy 800 Ft -os egér, amivel jóval hatékonyabb és gyorsabb a munka, nem terheli meg túlzottan a költségvetést. Ha komolyan dolgoznál rajta, már rég beláttad volna ezt. De persze ha ennyire sajnálod egy filléres hardverre a pénz, akkor költs megint el további ezreket a szervizre az imádott tapipadod miatt, ha neked csak ez jelent lelki békét.
2013. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!