Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Telenor MyTV miért nem...

A Telenor MyTV miért nem kompatibilis a MyAudio 4.2.2-es Androidos tabletemmel? (Rockchip 704O) Mitől függ ez a kompatibilitás?

Figyelt kérdés

2013. dec. 21. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

A MyTV szolgáltatás használatára alkalmas készülékek listája:

Samsung Galaxy SII; SIII; SIII mini; S4; S4 mini HTC OneX; One 4G; One V; One S

Samsung Galaxy Note; Note II

LG Optimus L5; L7; L9; Optimus 4X;

Samsung Galaxy X (Nexus)

Motorola Droid Razr; Razr HD

Samsung Galaxy Tab 10.1; Tab 2 10.1

Samsung Galaxy Music Duos

Samsung Galaxy Note 10.1

Sony Xperia ZL;J; T; U; S;

Sony Xperia Tablet S; Tablet S

Apple iPad; 2; New; Mini

Google LG Nexus 4

Apple iPhone 4; 4s; 5

Apple iPod 5

Sony Xperia L; E

Huawei Huawei Y300

Samsung Galaxy Flame

2013. dec. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 butorvilag válasza:
Nekünk a családban két ilyen tabunk van, de mind a két tabon a 4.4.2-es android verzió van és kiválóan működik. A google play áruházból le kellett tölteni a mytv alkalmazást, én ezt követően bementem a telnor boltjába. Ott elkérték azt a telefont, amelyikben az a sim kártya szerepelt amelyiknek a terhére használni akaram, amiről vonhatják az összeget, majd arról sms-ben megrendelték a szolgáltatást. Sms-ben kaptam egy ideiglenes jelszót, amit volt lehetőség azonnal megváltoztatni, ezt meg is tettem. Miután élesitették a szolgáltatást, a szóban forgó tabon megnyitottam a már letöltött alkalmazást, beirtam a telefonszámot 20-al kezdődően, majd azt a jelszót, amire az üzletben még egyből változtattam. Ezt követően tökéletesen tudtuk nézni az alap csomag élő adás tartalmait, előtte ez nekem sem ment. Igaz a mi tabletünkön már az android kitkat (4.4.2-es) verziója van, a telenor mytv tökéletesen müködik rajta, de a felsorolásban ugyanúgy nem szerepel maga a készülék. A telenor mytv-t egy telefonszám alatt 4 készülékról lehet nézni, egyszerre maximum 2 készüléken. Tableten kívül telefonról is nézzük, egy
2015. márc. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 butorvilag válasza:

AKAI GLORY R1 típusú ami szintén nincs benne a elsorolásban, legalábbis nem rémlik, hogy láttam volna. És azon ugyanaz az android rendszer van, mint a tiéden (4.2.2)


Tehát, ha megfelelően jársz el, azaz megrendeled a szolgáltatást, és a megfelelő számhoz a megfelelő jelszót írod, akkor neked is működnie kell! Azt még mindenképpen érdemes megnézni, hogy a tabon maradt-e elég hely és memória a működéshez. a következő válaszban leírom, hogy nekünk mennyi szabad hellyel és memóriával működik. A telenor boltban azt is mondták, hogy 1 gb memória kell a működéshez, a miénkben csak fél gigabyte van és működik. Igaz, a 4.4.2 rendszer kevesebb memóriát használ mint a 4.2.2 rendszer, többek közt ezt is fejlesztette az android.

2015. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 butorvilag válasza:

közben utána néztem a szabad helyeknek. A tableten a szabad tárhely 2 részre van osztva, internal: 1003 Mb External: 1,4 Gb. Internal Memory free 217 MB External Memory free 1,06 Gb


Egy Mobil boster alkalmazással takarítással 81 MB szabad ramból csinált 250 Mb szabad ramot. majd ráindítottam a mytv-t és rögtön csak 150 maradt szabadon, majd idővel lecsökkent 129 mb-ra a szabad ram. Mindenesetre gyönyörűen megy rajta a mytv. A telefonon (Akai Glori R1 android 4.2.2) belső memoria 109 Mb szabad, SD kártyán 593 MB szabad. A 972 ramból 775 foglalt. Tökéletesen megy rajta, mind a kettőn tökéletesen megy egyszerre.

2015. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!