Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak? (BŐVEBBEN...

Mit csináljak? (BŐVEBBEN LENT! ) (NAGYON FONTOS! )

Figyelt kérdés
Egy "kedves" barátom küldött egy képet, amit nagyon hülyén oldott meg(Az volt a fájl neve, hogy: szia.bmp.ink) Meg akartam nyitni, és megkérdezte, hogy mivel futtassam. Gondoltam majd futtatom Google chrome-mal. De be volt pipálva(alapból, amit viszont nem vettem észre) hogy az legyen az alapértelmezett fájl, amivel futtat kb mindent ... a képet nem bírtam megnézni, ráadásul a fájljaimnak több mint a felét, a Google chrome-mal tudom CSAK megnyitni[pl.: kb az összes exe, néhány mappa(pl.: Letöltések) és még sok más fájl!] Próbáltam már más fájlokat rakni alapértelmezetté, de soha nem működött :/ Remélem nem kell majd újraindítani a gépet!

2013. dec. 21. 18:32
 1/1 A kérdező kommentje:
Próbáltam már "visszamenni az időben"(Rendszer-visszaállítás) de nem sikerült(régen nem tudtam, hogy leeht, és ezért nem voltak pontok, amelyekre vissza lehetett volna menni) és amúgy a képen egy felirat volt(ez a felirat pedig, a "Fuck you!" volt)
2013. dec. 21. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!