Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Van olyan program amivel lehet csökenteni az internet sebességét?

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 01:44
 1/6 A kérdező kommentje:
kk
2013. dec. 22. 01:56
 2/6 A kérdező kommentje:
vagy be lehet ugy állitani a gépet, hogy csak 256kb/sec töltsön le?
2013. dec. 22. 01:59
 3/6 anonim válasza:
Ennyire utálod az öcséd, hogy nem kívánod meg neki, hogy ő is gépezzen? :S Nagy kár. Más nem állhat a háttérben, mert nincs mégegy olyan beteg ember, aki a gyors netjét lelassítaná...
2013. dec. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem korlatlan a netem. Azert szeretnem lassitani hogy ne fogyaszon sok adatforgalmat. A mobilon 65 megabàjtal megtudok nézni egy filmet. De ha gépen akarom nézni akkor 400mega is kevés.
2013. dec. 22. 03:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy olyan router-t ami támogatja QOS-t ( bandwidth management-nek is szokták reklámozni ). Ekkor a kapcsolódó klienseknek tudod szabályozni, hogy mekkora sávszélességet kapjanak.

Vannak programok is amelyekkel az adott gépen tudsz mókolni - én ilyet sose használtam, de ha rákeresel a "network bandwidth control" kifejezésre a google-ban akkor lesz egy csomó találatod ami PC programokra mutat.

2013. dec. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hiába állítod a sebességet, így csak lassabban jön. (Pl:) 100 megát nem 10 perc alatt fog leszedni, hanem 20 perc alatt.


Ha neten nézel valamit rakd minimumra a felbontást, úgy kevesebbet fog letölteni.


Kevés olyan szolgáltató van aki korlátolt netet ad Mo-on, azt is drágán adja, szerintem nézz körbe hogy a környezetedbe milyen más szolgáltatók vannak.

2013. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!