Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy is kell crackelni?

Hogy is kell crackelni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a BF3-at, installáltam, az indítófájlt automatikusan ugye az asztalra vitte. Na már most ezt az indítófájlt eltüntettem onnan, és a helyére behelyeztem a bf3.exe fájlt. Ezzel most mi a baj? Miért nem indul?
2013. dec. 22. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevered a fájlt a parancsikonnal.
2013. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
megkeresed mappájába
2013. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezért átnézetném azt a bf3.exe -t egy ellenőrzőn, pl. a www.virustotal.com -on.
2013. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A crackelt fájlt a játék mappájába dobd
2013. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Onnan szedtem ki az .exe fájlt. Nem tudom mi lehet a baj, régebben indult, csak akkor nem volt élvezhető a videókártya miatt, de most már vettem új VGA-t, leszedtem újra, most meg nem reagál semmit sem:/
2013. dec. 22. 10:25
 6/10 anonim ***** válasza:

"Heló, az nem jó ha töltök le valahonnan egy indítófájlt, a játék mappájában lévő .exe fájlt kitörlöm, és annak a helyére teszem az új indítófájlt?"

Ha a játékoddal azonos verziójú elvileg jó.

Csak sokszor adnak hozzá valami ajándékot is.

2013. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 miért.én? ***** válasza:
Nyisd meg az iso-ját,99% hogy tartalmazza a crack mappát is. Ennek a tartalmát kell bemásolnod a telepített játék főkönyvtárába. Mint ahogy #1. is írta, nem összetévesztendő az alkalmazás indító fálja, az asztalodon lévő parancsikonnal. Azt ugyanis nem kell törölni, mivel pontosan oda mutat ahonnan az alkalmazás elindul! Ha törölted, akkor egyszerűen létrehozol egy másikat(jobb klikk az indítófájlon, jelen esetben a bf3.exe-n, majd parancsikon létrehozása).Az Így létrehozott parancsikont kell az asztalra kimásolni.
2013. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na végre valami hasznos válasz. Hol találom a játék főkönyvtárát, és hogyan nyitom meg az iso fájlt? Egy ilyen fehér kör, és egy kék villám van benne, amikor ráklikkelek azt írja hogy "kép csatlakoztatása". A "c" meghajtómon sajnos nincs hely, ezért a "g" meghajtóra telepítettem a játékot.
2013. dec. 22. 14:32
 9/10 miért.én? ***** válasza:
A főkönyvtár ott van, ahová a játékot telepítetted(parancsikonra jobb klikk majd tulajdonságok. itt meg tudod nézni az elérési utat, vagyis itt fogod megtalálni a főkönyvtárat). A kis fehér körben a kék kis villám, a Daemon tools ikonja, az nyitotta meg az iso-t, tehát most a számítógépeden látnod kell egy másik meghajtót, csak ez emulálva van. Gyakorlatilag ugyanolyan mint egy dvd meghajtó("Startmenü"-ben kattints a "számítógép" menüpontra, ott lesz a "Cserélhető adathordozók"-nál)meg tudod nyitni a tartalmát úgy, mintha a fizikai meghajtóba(dvd olvasóba) tennél be egy lemezt.
2013. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de szerintem a VGA driverével van baj!
2013. dec. 23. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!