Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Tört windowsom van....

SOS! Tört windowsom van. Nod32 virusölő, kikapcsolhatom a windows tűzfalamat?

Figyelt kérdés
(Már megtettem,és a tálcán ot a biztonsági riasztás ikonja)Légyszi valaki aki nagyon ért hozzá,irja meg igy utólagosan ,hogy visszakapcsoljam e,mert nem vagyok biztos benne hogy jól tettem e..
2009. nov. 26. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a nod vírusölő, a tűzfal meg tűzfal.

köze egymáshoz a kettőnek nincs.

2009. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De én úgy hallottam ez a próbaverzió tűzfal is egyben,és ezért ki kell kapcsolnom a windws tűzfalamat,mivel ütközik a 2!:O :O
2009. nov. 26. 11:58
 3/12 A kérdező kommentje:
De most visszakapcsoltam,mert már készen vagyok mert mindenki mást mond,hát lesz ami lesz:S :(
2009. nov. 26. 12:00
 4/12 anonim ***** válasza:
ha nod32 antivirus,abban nincsen tűzfal. ha smart security akkor abban van. röviden. de ha nekem nem hiszel,nézd meg a gyátó honlapját. [link]
2009. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Ha a hazai forgalmazónak sem hiszel,amit belinkeltem, akkor csinálj amit akarsz.
2009. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Figyu én hiszek neked,és köszi a választ is,de a bibi az,hogy miután feltettem a TÖRT windowsomra a nod 32 4.0.468.0 antivirust,azon felül hogy ez valóban csak virusölő,és nem tűzfal ,mindenképp ráfáztam vele,ugyanis IGENIS "kéri" hogy frissitsem az oprendszeremet,tehát ilyen windows mellé sajnos jobban jártam volna ha hagyom az avastot!!:S
2009. nov. 26. 17:05
 7/12 anonim ***** válasza:
küldök mailban valamit,szedd le azt a vackot,és tedd fel amit küldök (link,neked kell letölteni)
2009. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A "Windows Tűzfala" védelem szempontjából, annyi mint ha nem is lenne, annyi a többlet szolgáltatása, hogy ha be van kapcsolva, nincs a tálcádon a kis vörös pajzs, de bekapcsolva is, "átjáró ház" a géped!
2009. nov. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az ESET smart security (mint, minden más neves és értelmes Tűzfalat tartalmazó progi) alapból, telepítésekor kikapcsolja a Windows beépített tűzfalát!
2009. nov. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem nem kapcsolta ki,alapból én kapcsoltam ki,majd be..de mind1,mindenkinek köszi a válaszát,utoljára letörlöm ,és visszateszem az avast,ugyanis az ESET NOD32 Antivirus IGENIS NÉZI hogy tört e a windows!(Nálam pl emiatt XP biztonsági frissitéseket kér egyfolytában!!!:S)Tehát maradok az avast-nál,annak ellenére hogy az meg az msn virusomat nem észlelte:S (épp ezért marad az msn virusirtóm is külön,már csak az a kérdés hogy veszem majd észre ha kapok egyet,na de mind1,már kivagyok ezektől a virusirtóktól!:S:S

MINDENESETRE MINDENKINEK KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!

2009. nov. 26. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!