Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet azt ingyen megoldan...

Hogy lehet azt ingyen megoldani hogy a külső ip ne változzon kipróbáltam ezzel a no-ips cuccal de amikor kikapcsolom a gépet ugye leáll a program és megváltozik hogy lehetne hogy ne változzon?

Figyelt kérdés

2013. dec. 22. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérsz a szolgáltatódtól fix ipét.
2013. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Akkor szerintem valamit nem jól csináltál, mert ez ilyen no-ip-s cuucok automatikusan indulnak, és rögtön feljelentkeznek a szerverre, és bejelentik az aktuális ip-t.


Igy te mindig eléred a gépedet, azon az ip-cimen, amin regisztráltál (valami.no-ip.com) és nem az ip szám alapján kell a gépedet elérni (mivel az tényleg minden ki-be kapcsolásnál változik)


Sok sikert.

Üdv.

2013. dec. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az első válaszolónak: de az + pénzel jár úgy hallottam

az második válaszolónak: [link] én ezt próbáltam de meg változik és nem tudom hogy kéne

2013. dec. 22. 20:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Külső ipét a szolgáltató osztja és azt te az életben nem fixálod le csak ők.
2013. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Letöltötted azt a DUC progit ?


Itt van a leirás a dologról : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
persze hogy letöltöttem
2013. dec. 22. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!