Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezt a kezdőlapot nem birom...

Ezt a kezdőlapot nem birom átállítani se a google chrome-ba se az explólerbe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ezt: [link]

Az explólerbe van az a lehetőség hogy kezdőlap felvétele. Felveszem a google.hu-t kezdőlapnak, újraindítom az explólert és az ask kereső (amit fentebb linkeltem) jön be. Egyszerűen nem engedi hogy átállítsam. A szoftver frissített valamit mikor kikapcsoltam a gépet és azóta van ez. Ugyan ez a google chrome-nál. Mi a teendő?



#Google Chrome #internet exploler
2013. dec. 22. 20:46
 1/7 szántóvető ***** válasza:
Chrome-ban beállítások,keresőmotorok kezelése,ott lehet állítgatni,önmagában a kezdőlap beállítása nem segít.
2013. dec. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ott a google van benne. Megnéztem a programokba hogy ott van e de nincs.
2013. dec. 22. 21:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez valami parazita lehet.
2013. dec. 22. 21:14
 4/7 szántóvető ***** válasza:

nem töltöttél le progit mostanában?gyakran jön vele valamilyen kereső ha nem elég körültekintő az ember.talán ez segít: [link]

ha nem akkor próbáld törölni a nemrég letöltött programokat,más ötletem nincs.

2013. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem program telepítette azt biztosan tudom. Este kapcsoltam ki a gépet és oda volt írva hogy ne húzzam meg kapcsoljam ki a gépet alá meg azt hogy xx/xx frissítés. másnap kapcsolom be a gépet és ez lett belőle.
2013. dec. 22. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ask Toolbar, az ESET_NOD nem is engedi be a gépre. [link]
2013. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Letöltöttem a progit, és nem talált semmi tollbart.

Na min1 nem tudunk rájönni hogy mi lehet ez. :)

2013. dec. 22. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!