Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » League of Legends PBE?

Rudex1 kérdése:

League of Legends PBE?

Figyelt kérdés

Nah szóval, olyan helyzetben vagyok hogy LoL accot szeretnék venni, de mindenki pénzt kér érte amire nincs lehetőségem. Adnék értük minden jot de mindenkinek csak pénz. Én most lvl 11 vagyok, de oly annyira kevés időm van játszani hogy talán 1 év mulva is csak kb 25 leszek. Éshát ugye közbelép a PBE. És arra gondoltam hogy ugye lassan ittvan január eleje és lehet pbe-re regelni. És a PBE az olyan ugyebár hogy tesztelik a játékosok az uj bekerült dolgokat. De esetleg ha valaki pbe-vel játszik annak mi a véleménye? Van sok bug, sokat kell árni egy játékra? Ugye a pbe azért lenne jo mert azt hallottam hogy nagyon hamar ellehet érni a lvl 30-at, és a Riot minden hét vasárnapján utal minden meglévő pbe accra 10k Ip-t és 8k RP-t.

És igy egy kis idővel fullos accom lenne anélkül hogy időt kéne belefektessek.


Segítségeteket várom :)



2013. dec. 22. 22:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!