Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megvettem a Photoshop CS6-ot....

Megvettem a Photoshop CS6-ot. Viszont a többi Adobe programra egyelőre nincs pénzem. Gáz ha a jogtiszta Photoshop mellé torrentelt programokat használok?

Figyelt kérdés
Később szeretném megvenni az Illustratort és az InDesignet. A három programot egyszerre szoktam futtatni. Mekkora a lebukás veszélye?

2013. dec. 22. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Semekkora. Nem fogsz lebukni.


Én az Adobe Photoshop CS6-ot is illegálisan használom mert nincs 250 ezer forintom viszont a suli miatt muszáj hogy fent legyen a gépemen.

2013. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így is jobb leszel mint a többség
2013. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semekkora, az Adobe meg az összes cég tojik rá, hogy ki milyen tört programokat használ, nekik a cégek és a professzionális felhasználók az elsődleges ügyfélkör. Ez úgy megy, hogy nagy cégeknél is többnyie a torrentről szedik a dolgokat, aztán (mondjuk a Microsofttól) odaszólnak, hogy srácok, 1 hónap múlva megyünk ellenőrizni a szoftverrendőrséggel. Ekkor a cég fogja, és megveszi szépen az összes gépre az Office meg Windows licenceket, majd miután elment a razzia, megy minden a régi kerékvágásban tovább. Csak hogy értsd: a szoftverkészítőnek nem az a célja, hogy büntesse az ügyfeleket, hanem az, hogy azok megvegyék a termékeit.

Ja, a témához visszatérve, így nem fog működni a dolog, mert az Adobe autentikációnál egy szerverről nézik az összes program licencét, szóval ha az egyiknél trükközni akarsz, akkor a többinél is muszáj lesz. Vagy vedd meg mind (ha ennyire telik), vagy egyiket se.

2013. dec. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tabaki ***** válasza:

@tegnap 23:34:

"Muszáj". Jó kis suli, mondhatom, ha elvárja a lopást. Az életre nevel...

Amúgy kénytelen vagyok egyetérteni az előttem szólókkal. Amíg nem keresel vele, a kutyát nem fogja érdekelni. Elég haszon nekik, hogy az ő sínjükre álltál, és nekik fogsz fizetni, ha már kell.

2013. dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Grafikus vagyok, tehát keresek ezzel pénzt, bár egyéni vállalkozóként messze elenyésző a bevételem a nagy ügynökségek hét képest. Ezt a programot is egy pályázati pénzből vettem. Mar feltelepítettem, de lehet hiba volt, mert akkor most így a többit nem tudom használni.
2013. dec. 23. 12:01
 6/6 A kérdező kommentje:
???
2013. dec. 23. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!