Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asus X550C ultrabookon hogyan...

Asus X550C ultrabookon hogyan tudom az nVidia geforce 720m vga-t használni az integrált intel hd4000helyett? (többi lent)

Figyelt kérdés

szerintem fel van telepítva aaz nvidia is, mert a tálcán jobbklikknél ha rámegyek az nVidia vezérlőpltra ki tudom választani, hogy melyiket használja...3 lehetőség van ott hogy 3ds beállítások kezelése:

NAGy teljesítményű nVidia processzor

Globális beállítások használata (NAgy teljesítményű NVDIAI processzor)

integrált grafika


Melyiket kell válasszam?


ha a 2. választom (gondolom azt kell) hiába, mert pl burnout paradise nevű játék főmenüjében ki lehet választani melyik vga-n fusson a game. De csak az intel hd graphics4000 van ott..Mit tegyek?



2013. dec. 23. 03:07
 1/2 anonim válasza:

őőő.. Barátnőmnek ugyanilyen laptopja van és itt csak annyit kell tenni, hogy jobbklikk az alkalmazás ikonjára és ott kiválasztod a "Futtatás grafikus processzorral -> Nagy teljesítményű Nvidia processzor" és így kb működik. Bár lehet, hogy ez csak Windows 8 alatt..

üdv

2014. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam..nem vált be. Annyit kellett tennem hogy jobb klikk-->nVidia vezérlőpult-->Physhx-->automatikusról--> CPU :) Köszi azért a válaszod.
2014. jan. 8. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!