Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen operációs rendszert...

Milyen operációs rendszert kell szereznem hogy elinduljon jól a gépemen mert azt írja ki telepítés közben hogy ez egy régebbi verzió mint ami van most nekem?

Figyelt kérdés
Van valami új fajta mert én egy 32 bites home premiumot szereztem torrenten. És az miért van hogy van egy másik home premiumos telepítő cédém és amikor feltelepítettem átugrott egy csomó lépést és egyből elkezdte menteni a fájlokat meg minden. Nem törölte le az egész gépet se mikor azt akartam hogy mindent letöröljön?

2013. dec. 23. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azt írja ki amit fent leírtál, akkor nem bootolsz a lemezről ez a gond. Boot aztán formázás és telepítés...


[link]

2013. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi de ez mit jelent mi a kettő között a különbség :

A következő képernyőn a telepítés típusát választhatjuk ki. Mivel ezúttal nem frissíteni szeretnénk, a Custom (advanced) opciót kell kiválasztanunk. frissítés vagy ez a Custom (advenced)?

2013. dec. 23. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Frissítés esetén a jelenlegi oprendszert javítod, teljes telepítést az advanced opció alatt tudsz csinálni, ahol formázni is kell a partíciót telepítés előtt.
2013. dec. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!