Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a Valve játékokka...

Hogyan lehet a Valve játékokkal felvett (pontosabban Counter-Strike Source-szal) felvett demókból a hanganyagot a legrövidebb módon megszerezni?

Figyelt kérdés

Demót így vettem fel: (kozolba) record /name/


Mivel ez a felvétel másfél óra hosszú, nem lenne gazdaságos, ha videót készítenénk ebből, mert 100-80 fps-sel egy 1 órás videót készíteni? Szerintem keresztbe lenyeli a maradék szabad merevlemezhelyemet...


Szerintetek, hogy lehetne ezt megoldani?


Ha akármit elírtam a kérdésemben, vagy hülyeséget írtam javítsatok ki!



2013. dec. 23. 09:45
 1/3 A kérdező kommentje:

Update: Azóta észrevettem, hogy kétszer írtam, hogy „felvett”...


Letöltöttem egy movie configot, hogy először videót készítsek belőle, de akárhogy végigzongorásztam, voice nélkül akarta felvenni a videót...

2013. dec. 25. 13:35
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A játékban lejátszod, és stereo mixről felveszed a hangját tetszőleges hangrögzítésre képes programmal (pl. Audacity). Időt nem nyersz vele, de ez a legegyszerűbb.
2013. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na látod, ez nem jutott volna eszembe! Köszönöm válaszodat! Holnap kipróbálom :)
2013. dec. 27. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!