Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Chrome minden egyes...

Google Chrome minden egyes beírt dolgom megjegyzi, de rákattintva nem tudom behozni. Mit lehet tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Tehát pl itt ezen az oldalon a kereső mezőben MINDEN korábbi beírt dolog szerepel, de törölni nem tudom azokat. Hol lehet, hogy lehet, és hogy állíthatom be, hogy ne mentse el ezeket?
2013. dec. 23. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Beállításoknál lépj be a google irányítópultba, ott kattints a Leállítás és törlés-re, aztán válaszd le a google fiókról a böngésződ és akkor nem jegyez meg semmit. (vagyis megjegyez, de Te erről már nem tudsz. ;) )
2013. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de így akkor jelszavak is bukta meg minden, nem?


nincs vmi kevésbé drasztikus, célzottabb? :D

2013. dec. 23. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy leválasztod a fiókodról és törlöd az eddigi adatokat az irányítópultban, a böngésződben megmarad minden, csak a további adatokat nem küldi. De ezt ha pl. 2 hónap múlva bekapcsolod és kijelölöd a könyvjelzők és jelszavak szinkronizálását, akkor azokat tovább tudod tárolni a google fiókodban, viszont a 2 hónap böngészési, keresési stb. tevékenységed nem tárolja.
2013. dec. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megcsináltam, ugyanúgy megjegyez mindent, és ugyanúgy nem tudok semmitse törölni :/
2013. dec. 26. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!