Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sürgős, leformázhatom a...

Sürgős, leformázhatom a merevlemezt új laptopon? (kép lent)

Figyelt kérdés

A merevlemezen már van 2 partíció, a kérdésem az, hogy ezeket kitörölhetem és formázhatom? Vagy meg kell őket tartanom?

[link]

És ha kitörlöm őket és csinálok újakat akkor ahová a Windows-t akarom tenni annak a típusa system vagy primary legyen?



2013. dec. 23. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
System, leformázhatod.
2013. dec. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt akarom, hogy csak a szabad hely maradjon és aztán létrehozni a partíciókat. Szóval nem baj ha kitörlöm a Partition 1 és Partition 2-őt?
2013. dec. 23. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Az "Unallocated" jelenleg sem használt terület, tehát törölni a két partíciót kell. Amelyikre az oprendszert teszed az automatikusan system lesz...
2013. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen azt tudtam, hogy az Unallocated a szabad terület,csak nem értettem, hogy miért van rajta két másik partíció és féltem, hogy valami fontos van rajta.

Kitöröltem mind a kettőt, aztán csináltam egy újat és arra raktam a Windows-t, a többit meg majd elosztom.

2013. dec. 24. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!